osrodek@neptun.sobieszewo.pl      +48 600 394 035

Dostępne domki i pokoje

Na ogrodzonym terenie /ponad 1 ha/, na skraju sosnowego lasu luźno rozmieszczone wolnostojące budynki z osobnymi wejściami:

  • murowany, parterowy segment z 5 pokojami 1 osobowymi z łazienkami, tv /każdy z osobnym wejściem/ W każdym takim pokoju szerokie łóżko - możliwość noclegu 2 osób.
  • 2 osobowe, murowane domki z łazienkami, tv. W każdym takim domku na wyposażeniu łazienka z prysznicem, umywalką, wc, 1 tapczanik 1 osobowy, drugi tapczanik szerszy-dla 2 osób, telewizor, stół, krzesła tapicerowane, krzesełka plastikowe, , szafka nocna, wieszak ścienny, półka na ścianie, ręczniki, pościel.
  • 3 osobowe, murowane domki z łazienkami, tv W każdym takim domku 3 tapczaniki, w tym jeden szerszy - dla 2 osób, reszta wyposażenia j.w.
  • 4 osobowe,murowane domki z łazienkami ,tv W każdym domku 4 tapczaniki,reszta wyposażenia j.w.
  • Mieszkanie (salon z wersalką, 2 pokoje 2 osobowe, łazienka z wanną, przedpokój)

Sprzedaż domków oraz pokoi na dowolną ilośc dni w układzie: od godz 13.oo w dniu przyjazdu do godz 9.00 w dniu wyjazdu
Preferowana sprzedaż: od soboty do soboty.
Na terenie Ośrodka bezpłatny, niestrzeżony parking, stołówka, sala - świetlica dla dzieci z piłkarzykami i stołem do ping-ponga, bar z kominkiem, recepcja, ogrodzony, bezpieczny teren, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, miejsce na ognisko, grill. W naszym obiekcie znajduje się również punkt gastronomiczny.

  O nas

Nasz obiekt turystyczny położony jest na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej, mającej status Wyspy Ekologicznej, 900m od czystej, bardzo szerokiej, piaszczystej plaży z płaskim, wydmowym brzegiem morskim.

  Dane kontaktowe
  80-680 Gdańsk - Sobieszewo
ul. Tęczowa 12

Tel: +48 600 394 035
osrodek@neptun.sobieszewo.pl