osrodek@neptun.sobieszewo.pl      +48 600 394 035

Lokalizacja

Nasz Ośrodek Wypoczynkowy NEPTUN położony jest w nadmorskiej części Gdańska, przy wjeździe do Gdańska od strony Warszawy - trasa nr 7. Ośrodek zlokalizowany jest na Wyspie Sobieszewskiej (dojazd przez most). Odległość od plaży to jedyne 900 m. Dodatkowym atutem naszej lokalizacji jest łatwy i szybki dojazd do centrum miasta - samochodem ok. 15 minut.

Współrzędne gps:
Szerokość geograficzna: 54.347009
Długość geograficzna: 18.824591

Dojazd do Ośrodka:

- autobusem z centrum Gdańska: - autobusy miejskie lini 112 i 186 odjeżdżające z przystanku na przeciwko dworca PKP Gdańsk - Główny. Należy wysiąść na pierwszym przystanku po przejechaniu przez most pontonowy
- samochodem od strony Warszawy: - nie wjeżdzając do Gdańska, przy zjeździe z nowej trasy S7 na węźle "Gdańsk-Wschód" skręcić w kierunku Gdańsk-Sobieszewo (patrz mapka poniżej)- od strony Łodzi: - nie wjeżdzając do Gdańska, przy zjeździe z nowej trasy S7 na węźle "Gdańsk-Wschód" skręcić w kierunku Gdańsk-Sobieszewo (patrz mapka poniżej)- Od strony Szczecina-Gdyni /możemy obrać 2 drogi dojazdu:

      1) kierując się na Gdańsk-Centrum przejeżdżamy przez centrum na Warszawę /trasa E-7/. W miejscowości Przejazdowo skręcamy w lewo na Gdańsk-Sobieszewo.      2) Skręcić w Gdyni na obwodnicę trójmiejską, następnie jadąc obwodnicą południową na Warszawę, do zjazdu "Gdańsk-Wschód" w Przejazdowie. Skręcamy na Gdańsk-Sobieszewo

  O nas

Nasz obiekt turystyczny położony jest na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej, mającej status Wyspy Ekologicznej, 900m od czystej, bardzo szerokiej, piaszczystej plaży z płaskim, wydmowym brzegiem morskim.

  Dane kontaktowe
  80-680 Gdańsk - Sobieszewo
ul. Tęczowa 12

Tel: +48 600 394 035
osrodek@neptun.sobieszewo.pl